Pieejams arī Super makro režīms, kas tīri labi spēj aizstāt palielināmo stiklu, kad kamera tiek pietuvināta 2,5-5 centimetru attālumā no objekta. Lūkojoties uz šajā režīmā uzņemtajām bildēm, var uzzināt daudz jauna par šķietami zināmo apkārtējo pasauli.
Interesanta šķiet arī vairāku kameru funkcija, kas sniedz iespēju saslēgt vienotā tīklā dažas ierīces un vienlaikus filmēt no dažādiem rakursiem. Digitālā satura veidotājiem šāds risinājums varētu noderēt. Turklāt šajā režīmā var izmantot kā aizmugurējās, tā 13 MP priekšējo kameru.
Tā kā Mate 50 Pro ir augstākās klases viedtālrunis un maksā 1299 eiro, par veiktspēju un displeja kvalitāti īpašu jautājumu nav. Ierīci darbina šā brīža viens no jaudīgākajiem mobilo ierīču procesoriem pasaulē - astoņu kodolu Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 4G. Turklāt tam piepalīdz 7.paaudzes Qualcomm mākslīgā intelekta dzinējs un 8 GB operatīvā atmiņa, tādēļ skaitļošanas jaudas ir atlieku likām.
6,74 collu OLED ekrānā attēlu veido 2616x1212 punktu, kā rezultātā pikseļu blīvums uz vienu collu ir 428. Kombinācijā ar spēju attēlot vairāk nekā miljards toņu, HDR10+ atbalstu un 120 hercu atsvaidzes intensitāti, šis displejs lietotājam sniedz tieši to, ko gribas sagaidīt no flagmaņa – augstvērtīgu, krāsainu un košu attēlu. Skaitliskā izteiksmē spilgtums sasniedz 570 nitus.
Šķiet, interesantākas par displeja spējām ir lietotāja saskarnes pielāgošanas iespējas un pāris jauni risinājumi.
Lietotājam dota iespēja pārkārot logrīku sastāvu pēc saviem ieskatiem, kā arī «sakraut» vairākus logrīkus vienu uz otra, lai pāršķirot atrastu vajadzīgo. Tā visas svarīgās lietas var ietilpināt vienā darbvirsmā un vieglāk sameklēt nepieciešamo.