Ir arī citas aizdomīgas pazīmes
1. Krāpnieka profils izskatās pārāk labi, lai būtu patiesība. Parasti krāpnieki nevēlas, lai viņi tiktu uzskatīti par robotiem, tāpēc viņi rada detalizētus profilus. Taču – šādi profili var izskatīties pārāk perfekti.
2. Bieža saziņa un ātrs attiecību progress. Lai iegūtu naudu pēc iespējas ātrāk, krāpnieki saviem upuriem rakstīs ļoti bieži – vairākas reizes dienā, un izturēsies ļoti familiāri.
3. Ātra atzīšanās mīlestībā. Šis noteikti ir patīkams punkts jebkurās attiecībās, kad otrā pusīte pirmo reizi atzīstas jūtās. Taču, ja to dara kāds cilvēks internetā, dzīvē pat nesatiekoties, faktiski jau pirmajās sarakstes dienās – tur noteikti kaut kas nav kārtībā.
4. Viņi dzīvo ļoti tālu prom. Lai samazinātu iespējas satikties dzīvē, krāpnieki uzsvērs to, ka viņi dzīvo ļoti tālu no sava upura.
5. Nav iespējams satikties, sazvanīties vai apmainīties ar fotogrāfijām. Tā kā krāpnieki internetā dzīvo ar viltotu identitāti, ir skaidrs, ka arī galvenā profila bilde ir zagta. Līdz ar to sazvanīties vai apmainīties ar fotogrāfijām ir ļoti sarežģīti. Kur nu vēl tikties dzīvē.
6. Viņi prasa naudu. Ir vairāki iemesli, kādēļ krāpnieki var prasīt naudu. Piemēram, “vajadzīga biļete, lai varētu ierasties no tālās zemes uz randiņu”. Var gadīties kāda "neparedzēta operācija" vai vienkārši ķibele, par kuru jāmaksā.
7. Viņi pieprasa specifiskus maksājumu veidus. Tiklīdz krāpnieki tiek pie naudas, viņi uzreiz pazudīs, un upuris sapratīs, ka palicis ar salauztu sirdi (un maciņu). Lai novērstu to, ka upuris atgūst savu lētticīgi atgūto naudu, krāpnieki pieprasīs maksājumus veikt ar specifiskām metodēm, kas minimizē naudas atgūšanas iespēju.