Vienlaikus "Lursoft" pārstāvji gan norāda, ka "DC restorāni" šobrīd nav aktīvu komercķīlu.
Nodrošinājumi piemēroti otrdien, 28. martā.
VID publiskotā informācija liecina, ka šogad 27. martā uzņēmumam bija VID administrēto nodokļu parāds 332 238 eiro apmērā.
Jau vēstīts, ka 2022. gada oktobra beigās Rīgas pilsētas tiesa ierosināja "DC restorāniem" tiesiskās aizsardzības procesa lietu, taču šogad janvāra sākumā tā tika izbeigta, jo tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu neatbalstīja kreditoru vairākums.
"DC restorāni" 2021. gadā strādāja ar 769 996 eiro apgrozījumu, kas ir 3,1 reizi mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma zaudējumi samazinājās deviņas reizes un bija 45 036 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Informācija par kompānijas darbības rezultātiem 2022. gadā vēl nav pieejami.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "DC restorānu" pamatdarbība tirdzniecības jomā 2021. gadā bija diezgan neveiksmīga - Covid-19 krīze negatīvi ietekmēja uzņēmuma saimniecisko darbību. Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī tika pieņemti vairāki drošības mēri, tostarp aizliegums apkalpot viesus restorānu telpās. Šī aizlieguma dēļ katastrofāli kritās "DC restorānu" apgrozījums.
"Apgrozījuma kritums bija tik spēcīgs, ka uzņēmumam nācās aizvērt visas struktūrvienības, izņemot vienu Stabu ielā, kura turpināja darbību pagājušā gada pirmajā daļā," teikts vadības ziņojumā.