Apmēram 3,1% dienvidkorejiešu vecumā no 19 līdz 39 gadiem ir "nošķirti, vientuļi jaunieši", kas definēti kā tādi, kas dzīvo "ierobežotā telpā, ir atvienoti no ārpasaules ilgāk par noteiktu laiku, un viņiem ir ievērojamas grūtības dzīvot normālu dzīvi," teikts ministrijas ziņojumā, atsaucoties uz Korejas Veselības un sociālo lietu institūtu.
Pēc aprēķiniem, tādu ir aptuveni 338 000 cilvēku visā valstī, no kuriem 40% sākuši izolēties jau pusaudža gados.
Tiek uzskatīts, ka to ietekmē dažādi faktori, tostarp finansiālas grūtības, garīgas slimības, ģimenes problēmas vai veselības problēmas. Pētījumā arī secināts, ka tiem jauniešiem, kuri jau agrā vecumā dažādu iemeslu dēļ izvairījušies no piedalīšanās sabiedriskajās norisēs, pēcāk ir ļoti grūti to pat mēģināt.
Tostarp pētījumā kā piemērs minēts gadījums, kad jaunietei garīgās veselības problēmu dēļ bijušas grūtības socializēties jau kopš pusaudža gadiem, līdz ar to viņa saskārusies ar grūtībām iekļauties augstskolas vidē, visbeidzot šī iemesla dēļ nolemjot to pamest. Savukārt cits jaunietis, kurš mājās piedzīvojis vardarbību un arī cietis badu, minēto apstākļu dēļ ir vairījies veidot attiecības ar cilvēkiem ārpus ģimenes.