Pēc slepkavības tās izpildītāji nogriezās pa labi pirms Brasas tikta. Starp sliedēm un kapiem sadedzināja kravas mašīnu, šķērsoja dzelzceļu, dzīvojamo māju zonā Ozolu ielā iekāpa tumšā apvidus auto un aizbrauca. Pēc tam Pārdaugavā vēlreiz nomainīja mašīnu.
Apsūdzībā, ar ko “de facto” neoficiāli iepazinās, notikumi izklāstīti ļoti detalizēti, kas norāda uz kāda iesaistītā, iespējams, Krivošeja sadarbošanos ar policiju, vismaz kādu brīdi.
“Šobrīd neviena no apsūdzētajām personām savu vainu neatzīst, izmanto likumā paredzētos līdzekļus un īsteno savu aizstāvības taktiku. Komentēt šobrīd kādā veidā tas tika iegūts, vai kāda persona ar mums sadarbojās un kā mēs ieguvām šīs ziņas, es šobrīd nevaru,” saka Lasmanis, kurš kriminālprocesu sāka uzraudzīt 2019.gadā, aptuveni gadu pēc Bunkus slepkavības.
Aizdomās par Bunkus slepkavību grupu, ieskaitot iespējamos pasūtītājus Uļmanu un Babenko, aizturēja pērn - četrus gadus vēlāk.
Bunkus slepkavības lietā apsūdzētie joprojām atrodas apcietinājumā. Lai arī, piemēram, Uļmans ir sūdzējies, ka ieslodzījuma vietā viņam pasliktinājusies veselība, tiesa nav piekritusi Uļmanu izlaist pret drošības naudu, uzskatot, ka viņš var traucēt izmeklēšanai.
“Nerunājot konkrēti par katru no apsūdzētajām personām un neidentificējot, varu pateikt tikai to, ka tika konstatēti gan reāli liecinieku ietekmēšanas riski, gan bēgšanas riski, gan pretdarbības,” teic prokurors.
Apsūdzēto aizstāvji sniegt interviju “de facto” atteicās. Vienīgi Babenko advokāte rakstiski atbildēja, ka viņas klients nozieguma izdarīšanā neesot iesaistīts.