Ar topošo fīreru viņa iepazinās Alpu kalnu kūrortā, kur jaunā meitene strādāja veikalā. Tolaik Hitleram bija 37, bet viņai 16 gadi. 1959. gadā intervijā izdevumam “Stern” Marija stāstīja, ka, pirms uzaicinājis uz randiņu, Hitlers viņu kādu brīdi aplidoja.
Pēc kopīgi pavadīta vakara Hitlers cerēja uz turpinājumu, proti, nepārprotami parādīja, ka vēlas seksuālas attiecības ar meiteni, ko viņa noraidīja. Taču Ādolfs bija uzstājīgs un noskūpstīja Mariju. Pēc šī randiņa sekoja vairāki citi. Hitlers arvien vairāk emocionāli manipulēja ar jaunieti.
Hitlers apgalvoja, ka vēlas, lai Marija būtu viņa sieva, lai viņi dibinātu ģimeni un viņiem būtu daudzi blondi bērni, taču tobrīd viņam nebija laika domāt par tādām lietām. Hitlers arī vairākkārt runāja par savu misiju.
Tad Hitlers pamazām zaudēja interesi un sāka Mariju ignorēt, līdz pārtrauca sakaru pavisam. Tas meiteni iedzina dziļā depresijā. 1928. gadā, būdama izmisumā, viņa mēģināja pakārties, taču viņu atrada un izglāba.
Drīz pēc pašnāvības mēģinājuma Reitere nolēma aizmirst Hitleru un apprecējās ar vietējo puisi. Tomēr viņa šajā laulība nebija laimīga un 1931. gadā aizgāja no vīra. Pēc tam, kad fīrera līdzgaitnieks Rūdolfs Hess viņu sameklēja un pārliecināja par to, ka Hitlers vēl arvien izjūt interesi par viņu, Marija devās uz Minheni, lai vēlreiz tiktos ar fīreru.
Reitere stāstīja, ka viņa “nekad nebija tik laimīga kā tajā naktī”. Hitlers piedāvāja viņai palikt Minhenē un kļūt par viņa mīļāko, taču Reitere vēlējās apprecēties. Hitlers bija nobažījies, ka attiecības ar sievieti, kura pametusi savu vīru, viņam nodarīs politisku kaitējumu, tāpēc viņi šķīrās. Neskatoties uz to, Hitlers uzdeva savam personīgajam advokātam palīdzēt Marijai oficiāli izšķirties no vīra.