Tikmēr daži jau strādā pie kasācijas sūdzībām, piemēram, "Re&Re", "RERE Būve" un "RERE Grupa". Arī "Latvijas Energoceltnieks" (LEC), kuru, saskaņā ar Konkurences padomes lēmumu, būvnieku sarunās pārstāvējis viens no aktīvākajiem to dalībniekiem – Guntis Rāvis. "Jau šobrīd saskatām, ka tiesa ir pieļāvusi vairākus materiālo un procesuālo tiesību pārkāpumus, kas, mūsuprāt, novedis pie nepamatotas LEC pieteikuma, ar kuru tika pārsūdzēts KP lēmums, noraidīšanas. Uzskatām, ka ir pietiekošs pamats sniegt kasācijas sūdzību par tiesas spriedumu, un klienta uzdevumā esam ķērušies pie tās gatavošanas," "de facto" atrakstīja LEC pārstāvošā advokāte Līga Mervina.
Kasācijas sūdzību jau raksta arī "Skonto Būve", kuras patiesais labuma guvējs šobrīd ir Gunta Rāvja dēls Rihards Rāvis. "Skonto Būve" pārstāve, advokāte Vineta Čukste-Jurjeva sarunā ar "de facto" norāda: "Būtiskākais procesuālais pārkāpums attiecas uz jautājumu, vai ziņas, kas ir iegūtas operatīvo darbību rezultātā, piemēram, noklausītu telefonsarunu ieraksti, ir izmantojamas kā pierādījumi administratīvajā lietā. Mums Latvijā ir ļoti labi iedibināta tiesu prakse attiecībā uz krimināllietām, kur AT Senāts ir vairākas reizes uzsvēris, ka šī operatīvo darbību veikšana ir ļoti nopietna iejaukšanās personas pamattiesībās, privātās dzīves neaizskaramībā, un tāpēc tā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos – tikai tad, ja runa ir par noziegumu izmeklēšanu."
Tāpēc "Skonto Būves" pārstāve uzskata, ka Augstākajai tiesai būtu jāizskata šī lieta, lai viestu šai jautājumā pilnīgu skaidrību. Ar līdzīgu motivāciju spriedumu sola pārsūdzēt arī būvfirmas "Arčers" māteskompānija, akciju sabiedrība "UGN".