Brīvajās dobēs joprojām var sēt ātraudzīgās kultūras, piemēram, dilles, redīsus, rukolu, salātus, spinātus, koriandru utt., kā arī rāceņus un rutkus ziemai. Nodrošinot pietiekamu laistīšanu, jūs paspēsiet iegūt labu ražu.
Mēneša pirmajā pusē izrociet ziemas ķiplokus kopā ar lakstiem, pēc tam sapiniet lakstus "bizēs" un atstājiet žūt labi vēdinātā telpā.
20 dienas pirms sīpolu novākšanas pārtrauciet to laistīšanu.
Ziedkāpostiem nedaudz ielokiet uz iekšu pāris augšējās lapas – tādējādi jūs aizsargāsiet augu no karstās saules, kā rezultātā iegūsiet stingras, veselīgas ziedkopas.
Mēneša beigās sējiet skābenes, rabarberus un daudzgadīgos sīpolus. Ja mēnesis ir sauss, bagātīgi laistiet kartupeļus, lai iegūtu bagātīgu ražu
Veiciet tomātu galotņošanu augstajām tomātu šķirnēm un hibrīdiem, lai apturētu augu tālāku augšanu un novirzītu visus spēkus uz jau aizmetušos augļu briedināšanu.
Tāpat atbrīvojiet tomātu lakstus no ziediem un pumpuriem, jo no tiem tik un tā nepaspēs izaugt normāla lieluma augļi. Lai gan jūlijā sākam baudīt pirmo tomātu un gurķu ražu, neaizmirstiet par šo kultūru mēslošanu ar līdzekļiem, kuru galvenie komponenti ir kālijs un fosfors.
Veiciet noslēdzošo sakņu dārzeņu retināšanu. Atcerieties, ka burkāniem un pētersīļiem jābūt vismaz 4 cm attālumā citam no cita, redīsiem – 8-10 cm, bet bietēm – 10-12 cm. Pēc tam mēslojiet dārzeņu kultūras ar pelnu šķīdumu. Jūlija mēslošana sakņu dārzeņiem, kuri jau ir izveidojuši lapotni, ir vērsta uz cukura daudzuma uzkrāšanu kultūrās. Lai palīdzētu augiem, izmantojiet kālija mēslojumu, piemēram, kalcija sulfātu (1 g uz 10 l ūdens) vai pelnu uzlējumu (1:10).