Par sarakstē minēto “de facto” lūdza Šmidru pāra komentārus. Pēteris Šmidre sazvanīts apgalvoja, ka tādu Bļinovu neatceras, bet ar Ņevzļinu viņam nekādu darīšanu neesot bijis. “Nē, nu, kas ir Ņevzļins, es, protams, zinu, bet ne kaut kādā sakarā, teiksim, ar mani. Tāpat kā Hodorkovski un Žirinovski aptuveni, tā es zinu viņu,” apgalvo Šmidre.
Kad “de facto” Šmidrem īsumā pastāsta par to, kādā kontekstā sarakstē pieminēta “Šmidres grupa”, uzņēmējs sadusmojas: “Jūs izlasījāt kaut ko no kaut kādas dzeltenās preses un tagad mēģiniet kaut ko lipināt kopā. Nav tā? (..) Nē? Es domāju, ka jā. Vai jums d... nevajadzētu aiziet ar visu šito tēmu? Taisiet bez mums savas sūda informācijas! Uz redzēšanos!”
Savukārt Pētera Šmidres sieva, izdevniecības “Rīgas Viļņi” valdes priekšsēdētāja Aija Šmidre rakstiskās atbildēs “de facto” apgalvoja, ka Bļinovu nepazīst un nekad ar viņu neesot tikusies. “Šo divu man nezināmo personu savstarpējā sarakste satur nepatiesu informāciju,” par Bļinova apgalvojumiem Ņevzļinam saka Šmidre.
Izdevēja gan atzīst, ka caur saviesīgiem pasākumiem viņai esot pazīstams Latvijas uzņēmējs un bijušais policists Dmitrijs Čeļebijs, kurš, kā zināms “de facto”, ir Bļinova līdzgaitnieks. Viņš tika anonīmi pieminēts arī FBK filmā. Čeļebijs arī esot bijis tas, kurš Šmidrei piedāvājis anonīmu informācijas avotu, kas varot sniegt sabiedrību interesējošu informāciju.
“Šo anonīmo avotu nodevu redakcijai, lai sazinās un veic sākotnējo izpēti, kas ir normāla medija ikdienas darbība. Cik zinu, žurnālists sazinājās un sagatavoja rakstu par to informāciju, kas bija pārbaudāma. Savukārt, ja Bļinovs no Ņevzļina par šo ir paņēmis naudu – varu teikt tikai "apsveicu",” raksta izdevēja.