Aģentūra LETA vērsās arī Iekšējās drošības birojā (IDB), lai noskaidrotu, vai birojs izvērtēs filmā izskanējušos pieļāvumus. Birojā atbildēja, ka tas izprot pastiprināto interesi par informāciju, kas izskanējusi sižetus, taču IDB nekādus komentārus nevarot sniegt.
18.septembrī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis TV3 sacīja, ka Latvija ļoti nopietni uztver un atbildīgi izvērtē filmā izteiktos apgalvojumus par Latvijas tiesībsargājošo iestāžu darbinieku iespējamo uzpirkšanu. Kozlovskim sākotnēji izskatoties, ka filmas veidotāji ir "salikuši kokteili" no dažādiem faktiem, cenšoties izspēlēt kādu savstarpēju spēli, kā rezultātā Latvijas tiesībsargiem izteiktie pārmetumi pirmšķietami neatbilst patiesībai.
Kā ziņots, Navaļnija līdzgaitnieku nesen skatītājiem nodotā filmā apgalvots, ka viņu rīcībā nonākusi Ņevzļina sarakste, no kuras izriet, ka 2024.gada martā viņš organizējis uzbrukumu Leonīdam Volkovam, turklāt Ņevzļina organizētajās darbībās bijuši iesaistīti Latvijas tiesībsargājošo iestāžu darbinieki.
Korupcijas apkarošanas fonds (FBK) no Ņevzļina sarakstes arī noskaidrojis, ka viņš bijis iesaistīts uzbrukuma organizēšanā fonda direktoram Ivanam Ždanovam Ženēvā un ekonomista Maksima Mironova sievai Aleksandrai Petračkovai Argentīnā.
Filmā arī izskan apgalvojumi, ka Ņevzļins kopā ar līdzzinātāju Anatoliju Bļinovu ar kukuļošanas palīdzību esot panācis Latvijā krimināllietas ierosināšanu pret bijušo FBK izpilddirektoru Vladimiru Ašurkovu. Savā sarakstē abi arī apsprieduši Rīgas prokurorus, kas tiem palīdzēšot. FBK apgalvo, ka tam neesot ticējuši, taču pats Ašurkovs viņiem pastāstījis, ka martā Londonā esot kā liecinieks izsaukts uz policiju, kur līdz ar britu policistiem tos esot pratinājuši Latvijas policijas izmeklētāji un kāda Rīgas rajona prokurors.