Neraugoties uz papildu iespējām, akumulatora darbības laiks ir ierasti ilgs – līdz pat nedēļai ar vienu uzlādi.
Tas nozīmē vien to, ka Wacht D2 var lietot kā ikdienas viedpulksteni, un tas lieliski tiks galā ar saviem pienākumiem. Tomēr tas ir vairāk nekā vienkāršs viedpulkstenis. Watch D2 tomēr ir īpaši veselības uzraudzīšanai veidota ierīce, «personīga medmāsa», tādēļ šoreiz vairāk pievērsīsimies šīm funkcijām.
Zini savu asinsspiedienu!
Watch D2 īpašu padara siksniņā iemontēts 26,5 milimetrus šaurs mehānisks gaisa spilvens, kas asinsspiediena mērīšanas brīdī piepūšas, tādējādi radot nepieciešamos apstākļus mērījuma veikšanai. Šo sajūtu izjutis ikviens, kurš pie ārsta vai mājās mērījis asinsspiedienu ar medicīnisku ierīci. Pēc pāris ar šo ierīci uz plaukstas locītavas pavadītām nedēļām jāsaka, ka ierīce darbojas diezgan pārliecinoši. Ja vien lietotājs ievēro instrukcijas norādījumus – apsēžas ērtā pozā, nedīdās un nerunā, asinsspiediena mērījums lielākoties izdodas ar pirmo reizi.
Protams, ik pa laikam spilvena piepūšanās «noraujas» pusceļā, taču tam parasti ir kāds objektīvs cēlonis, kas visbiežāk meklējams paša lietotāja uzvedībā.
Īpaši noderīga iespēja ir ambulatorā asinsspiediena monitorēšana. Kad šis režīms aktivizēts, Watch D2 24 stundas no vietas vidēji ik pēc pusstundas veic mērījumus.
Uzraudzība notiek arī miegā, un par to lietotāju viedokļi atšķiras. Vieni sūdzas, ka biežie mērījumi izrāvuši no naktsmierā, bet citi tos pat nejūt. Es esmu pieskaitāms otrajiem, jo tikai no rītiem ielūkojoties garajā rādījumu sarakstā konstatēju, cik bieži pulkstenis bija veicis savu darbu. Rezultātus var pārlūkot kā pulksteņa ekrānā, tā Huawei Health mobilajā lietotnē, kur tos turklāt var sašķirot. Piemēram, aplūkot tikai normai atbilstošos, vai tikai neatbilstošos ierakstus. Datus var izgūt arī PDF formātā, lai nodotu ārstam, kas veselības uzraudzības rīku padara vēl jo noderīgāku.