Krietni radikālākas pārvērtības ir piedzīvojusi partija, kuru 2021.gada sākumā Stepaņenko dibināja kopā ar bijušo advokātu un bijušo deputātu Aldi Gobzemu. Kā “Likums un kārtība” dibinātā partija gadu vēlāk tika pārsaukta par “Katram un katrai”. Pēc neveiksmes Saeimas vēlēšanās partijas līderis Gobzems pameta gan partiju, gan valsti. Par jauno vadītāju kļuva Raimonds Lazdiņš, kura vadībā partija atkal izmanīja nosaukumu un vizuālo identitāti, kļūstot par “Platforma 21”. No deviņiem valdes locekļiem amatos šobrīd ir palikuši trīs. Vadītāja partijai nav, jo Lazdiņš pēc kļūšanas par Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu šovasar no šī amata aizgāja.
Taču pagājušajā gadā partijai, kuras reitings šobrīd svārstās statiskās kļūdas robežās, mērķi bija gana ambiciozi. “Platforma 21”, kura no valsts budžeta saņem ap 200 tūkstošiem eiro gadā, bija iecerējusi veidot jauno politiķu skolu un pat noorganizēja pasākumu, kurā ar lekcijām uzstājās publicists Jurģis Liepnieks un sociologs Arnis Kaktiņš. 2023.gadā, kad nenotika nevienas vēlēšanas, “Platforma 21” reklāmas izdevumiem iztērēja vairāk nekā 67 tūkstošus eiro.
Acīmredzot tas gan nav palīdzējis partijai piesaistīt jaunus biedrus, jo, gaidot pašvaldību vēlēšanas, “Platforma 21” sākusi meklēt iespējamos kandidātus. Partijas valdes loceklis, bijušais “Latvijas Dzelzceļa” viceprezidents Aivars Strakšas neslēpj, ka tagadējā partija ļoti atšķiras no Gobzema uz Covid-19 protestu viļņa radītā spēka, kam tika piešķirts valsts finansējums. Tā tēriņus Strakšas ne pārmērīgi aizstāv, ne kritizē: “Tajā laikā mēs meklējām, kā saprast to veidu, kā mēs varam darboties. Saprotams, ka ar šo valsts budžeta finansējumu mēs nevaram kaut kādu partijas skolu šeit nodibināt, ka mēs varētu regulāri veikt. Nu to mēs apskatījāmies, ka tas ir pārāk dārgi. No otras puses tā lietderība varbūt arī nebija tik liela. Bet, kā es jau teicu, tas bija tāds laiks pēc vēlēšanām, kad mums bija jāatrod, kas mēs tagad esam, ko mēs gribam. Tā pati identitātes maiņa kaut ko maksāja.”