Vekteris sarunā ar “de facto” uzsver, ka šobrīd viņam nekādu personīgu interešu komerctelevīzijās neesot: daļas viņš ir pārdevis jau pirms pāris gadiem.
Publiskās diskusijās, kurās sadūrās sabiedriskās un privāto televīziju intereses, Vekteris aizstāvējis komercsektoru, jo tāds esot bijis viņa darbs:
“Nenoliedzami, ka, ejot uz Saeimas komisijām, sekojot līdzi likumu izmaiņām, es klātesošs esmu bijis arī tam, kā sabiedriskais medijs ir attīstījies un pilnveidojies. (..) Par to mediju ekosistēmu – šobrīd tā ir vienota, un noteikti ir valstiski jādomā gan par to, lai ir neatkarīgs, spēcīgs sabiedriskais medijs, gan arī lai komercmediji būtu spēcīgi. Es tomēr uzsvērtu šo nepieciešamo dialogu un noteikti man būtu svarīgi, lai šī mediju vide stiprinās kopumā. Bet šajā gadījumā, ja es strādāju sabiedriskajā medijā, tad šī sabiedriskā medija funkcijas, prioritātes man ir prioritāras.”
Vekterim tikšanās ar Latvijas Televīzijas darbiniekiem vēl ir priekšā – tā notiks pirmdien, bet Latvijas Radio arodbiedrība jau paziņojusi, ka viņu neizvaicās, jo uzticas SEPLP izvēlei. Vekteris cer, ka spēs LTV pārliecināt par savu pieredzi, jo, strādājot savu mediju valdēs, viņš pats bijis tas, kas nodarbojās ar tehnoloģiju attīstības jautājumiem.
Zūzena, kas publiski kritiski izteicās par Šulcu, sarunā ar “de facto” atzīst, ka ar Vekteri redz iespēju sastrādāties, tomēr viņa gribētu arī uzzināt, kāda ir kandidāta vīzija par LSM tehnoloģisko attīstību. Vektera pavisam nesenās saites ar komercmedijiem Zūzena, kura pati no šī sektora aizgāja pirms pieciem gadiem, komentē šādi: “Tam ir gan plusi, gan mīnusi. Atgriezīšos pie savas iepriekšējās tēzes – Latvija ir maza valsts, un mēs esam tādā vai savādākā situācijā tikušies gan ar politiķiem, gan ar dažādiem industrijā iesaistītiem cilvēkiem. Reputācijas izvērtēšana bija, manuprāt, deleģēta atlases kompānijai. Jūsu, žurnālistu uzdevums ir skatīties mūsu publisko sniegumu vai vērtēt kaut kādus tādus riskus, tādēļ es teiktu, ka tur ir gan plusi, gan mīnusi.”