Iesūti ziņu!

Foto "TVNET GRUPA" saņem sudraba statusu kustības “Dažādībā ir spēks!” novērtējumā (4)

Papildināts
"TVNET GRUPA" saņem sudraba statusu kustības “Dažādībā ir spēks!” novērtējumā
"TVNET GRUPA" saņem sudraba statusu kustības “Dažādībā ir spēks!” novērtējumā Foto: TVNET

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) iniciētās darba devēju kustības “Dažādībā ir spēks!” novērtējumā SIA "TVNET GRUPA" šogad saņēmusi sudraba statusu.

Dažādībai atvērtie darba devēji tika paziņoti un apbalvoti 14. novembrī Dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas konferencē, un arī SIA TVNET GRUPA saņēma augsto apbalvojumu. 

"Mūsu kā mediju pienākums ir ne tikai informēt sabiedrību, bet iet ar savu piemēru dažādos dzīves kritērijos, situācijās un vērtībās," uzsvēra balvas saņēmēja – SIA "TVNET GRUPA" pārstāve, personāla vadītāja Līna Gailuma. Viņa atgādināja, ka SIA "TVNET GRUPA" galvenās vērtības ir – aktīva pozīcija, drosme, uzticēšanās un dažādība.

"Tie nav tikai skaļi vārdi, ko paužam uz āru, bet tās ir reālas ikdienas darbības, kas veido mūsu grupas uzņēmuma kultūru, vidi un savstarpējo sadarbību. Zem katras šīs vērtības ir cilvēki, viņu mazie, lielie darbi, uzdevumi, domas, vārdi un sajūtas," pauda Gailuma.

TVNET GRUPA saņem “Dažādībā ir spēks!” sudraba apbalvojumu:

"Mēs esam patiesi lepni par katru mūsu darbinieku, kas palīdz videi būt iekļaujošai un pieņemošai, kas redz pasauli dažādu un ir gatavs dzīvot, strādāt, cienīt šo dažādību, informēt sabiedrību un runāt par to. SIA "TVNET GRUPA" kopīgais darbs pie dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas ir ne tikai mūsu darbinieku, sadarbības partneru un klientu novērtēts, to ir novērtējis arī Sabiedrības integrācijas fonds (SIF), pasniedzot mums "Dažādībai atvērts darba devējs" sudraba statusu!

Mēs esam lepni nest šo statusu! Turpināsim informēt, izglītot un iedvesmot!" sacīja Gailuma.

SIF organizētās darba devēju kustības "Dažādībā ir spēks!" novērtējuma apbalvošanas ceremonijā godināti 62 darba devēji, kuri apliecinājuši savu apņēmību dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas veicināšanā.

No tiem zelta statusu ieguva 16 darba devēji, sudraba statusu - 24 darba devēji, bronzas statusu - desmit darba devēji, taču atzinību saņēma 12 darba devēji. Dažādībai atvērtos darba devējus paziņoja un apbalvoja Dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas konferencē, kas Latvijā šogad notika pirmo reizi.

Šogad jau septītajā SIF organizētajā novērtējumā "Dažādībā ir spēks!" kopumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 81 darba devējs, no kuriem 43 dalībnieki novērtējumā piedalījās pirmo reizi.

SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce norāda, ka ar lepnumu godināti Latvijas darba devēju centienie veidot iekļaujošāku un uz dažādību balstītu darba kultūru. Viņa uzsver, ka tas ir nozīmīgs solis ceļā uz stiprāku un ilgtermiņā stabilu Latvijas darba vidi.

Pūce skaidro, ka iekļaujoša pieeja ne tikai palīdz piesaistīt plašāku talantu loku, bet arī veicina jaunu ideju un risinājumu rašanos, kas sniedz vērtīgu ieguldījumu gan organizāciju, gan sabiedrības attīstībā un inovāciju veicināšanā.

"Mēs esam lepni, ka Latvijas darba devēji apzinās dažādības vērtību un dod nozīmīgu ieguldījumu uz nākotni vērstas darba kultūras veidošanā," pauž SIF sekretariāta direktore.

Šogad darba devēju pieteikumus izvērtēja un individuālos atzinumus sagatavoja ekspertes Rasma Pīpiķe, Iluta Lāce, Madara Lapsa un Gunta Anča.

Savukārt Dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas konferencē vadošie nozares eksperti diskutēja par tādām būtiskām tēmām kā starppaudžu sadarbība un ilgtspējīgas, drošas un iekļaujošas darbavietas veidošanas principi, kā arī smēlās iedvesmu no pasaules piemēriem dažādības vadībā.

SIF pārstāve skaidro, ka dažādības vadība ir būtisks aspekts veiksmīgai organizācijas darbībai. Tās mērķis esot veicināt iekļaujošu darba vidi, kurā darbinieki jūtas novērtēti neatkarīgi no to dzimuma, rases, etniskās piederības, reliģiskās pārliecības, seksuālās orientācijas, invaliditātes un citiem aspektiem. Dažādības vadība sniedzot iespēju piesaistīt dažādus darbiniekus, palielināt produktivitāti un veicināt iekļaujošu darba vidi.

Svarīgākais
Uz augšu