Kaut Krievija cieš milzīgus zaudējumus, acīmredzot tā joprojām necieš pietiekami smagi, ja jau turpina karu, norādīja Dzjubenko.
"Labi zinām arī to, cik zema ir cilvēka dzīvības cena Krievijā, kur pastāv tāda politiskā tradīcija, kas ļauj savu stratēģisko mērķu labad zaudēt miljonus savu iedzīvotāju. Arī cilvēku ciešanas pašā Krievijas teritorijā Kremlim nekad nav bijusi nekāda problēma. Galvenais, lai drošībā būtu elite," sacīja Fedosjuka un piebilda, ka tikmēr Krievijas elite pamazām atgriežas starptautiskajā apritē.
"Arī politiskajā - redzam, ka atsevišķi Rietumu līderi atklāti saka, ka ar Putinu būtu jārunā, ka viņš ir pilnīgi leģitīms prezidents. Tāpēc man šķiet, ka zvērs ir aplaizījis 2022.gadā gūtos ievainojumus, kopumā pārgrupējies un jūtas labi," viņa norādīja.
Jautāti par Ziemeļkorejas karavīru iesaistīšanu karā, "Azov" pārstāvji pieļāva, ka tam pamatā ir propagandas mērķi. Viņi pieļāva, ka Krievijai nemaz nevajag, lai šiem cilvēkiem būtu kaujas pieredze, jo viņus paredzēts izmantot kā lielgabalu gaļu.
"Redzam, kā viņi izmanto savus mobilizētos Krievijas cilvēkus tā dēvētajos "gaļas šturmos", kad Ukrainas armijas pozīcijas tiek vienkārši noklātas ar cilvēku ķermeņu kalniem, lai šādi pa metram vien tiktu uz priekšu. Tāpēc arī karavīrs bez kaujas pieredzes tomēr spēj radīt zināmu spiedienu uz konkrētām frontes daļām. Tāpēc ziemeļkorejiešus nenovērtēt nedrīkst," sacīja Dzjubenko.
Attiecībā uz Krievijas pastāvīgajiem draudiem ar kodolieročiem, Fedosjuka norādīja, ka Krievijas konstitūcija ļauj pielietot kodolieročus, ja ir pārkāpta valsts robeža, kas "mazliet pārkāpta tā kā būtu gan".