“Lai gan šis incidents ir vairāk publisks un sensacionālāks nekā parasti, galu galā šķiet, ka tas ir traģisks pašnāvības gadījums, kurā iesaistīts augsti apbalvots kaujas veterāns, kurš cīnījās ar pēctraumatisko sindromu un citām problēmām,” teica FIB īpašais aģents Spensers Evanss.
Pēdējos gados Livelsbergers savai bijušajai draudzenei Alīsijai Aritai, kura dienēja kā militārā medmāsa, atzinis, ka viņš saskaras ar ievērojamām sāpēm un spēku izsīkumu. Arita viņa pausto skaidroja ar galvas traumu.
Pēc Aritas teiktā, karavīrs viņai stāstījis par nogurumu, sāpēm, kas neļaujot viņam naktīs gulēt, un piedzīvoto vardarbību laikā, kad viņš atradās Afganistānā.
Īlons Masks izteica pieņēmumu, ka “Cybertruck” sprādziens un teroristu uzbrukums Ņūorleānā, kas tika veikts, izmantojot “Ford” pikapu, varētu būt saistīti. Turklāt, viņaprāt, sprādziens “izskatās pēc terora akta”.
Cilvēks, kurš gāja bojā Tesla “Tesla Cybertruck”, bija aktīvā dienesta karavīrs, kurš dienēja speciālo uzdevumu vienībā. Saskaņā ar ASV amatpersonu sniegto informāciju viņam bija ilga karjera ārzemēs. Proti, viņš divas reizes tika nosūtīts uz Afganistānu, kā arī dienēja Ukrainā, Tadžikistānā, Gruzijā un Kongo Demokrātiskajā Republikā.