Šodienas redaktors:
Oļesja Garjutkina
Iesūti ziņu!

Aizvadītajā diennaktī satiksmes negadījumos cietušas 17 personas

Valsts policijas automašīna ar jauno trafarējumu, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju.
Valsts policijas automašīna ar jauno trafarējumu, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 166 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 17 personas, informēja Valsts policija.

Dažādas avārijas ar cietušajiem vakar kopumā fiksētas 11 reizes - piecas šādas avārijas Kurzemē, pa divām Rīgā un Zemgalē un pa vienai Latgalē un Vidzemē.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 426 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 111 par ātruma pārsniegšanu un 13 par agresīvu braukšanu.

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi un astoņi kriminālprocesi.

Nepalaid garām!
Uz augšu