Iesūti ziņu!

Foto un video "Gandrīz noslīku." Vadītājs Rīgā komentē spēkrata ieripošanu Daugavā

Rīgā Daugavā ieripojusi automašīna
Rīgā Daugavā ieripojusi automašīna Foto: TVNET aculiecinieka foto

Otrdienas, 25. marta, vakarā Rīgā, Jezupa Rancāna ielā, Daugavā ieripoja automašīna. Televīzijas kanāla TV3 raidījums "Degpunktā" trešdien vēsta, ka spēkratam nebija novilkta rokas bremze, bet autovadītājs par visām varītēm mēģināja situāciju glābt.

Ar glābēju iesaisti "Audi" salīdzinoši ātri izdevās izvilkt krastā. Tur tas palika līdz pat šodienas pusdienlaikam.

"Es vakar gandrīz noslīku, ja jums tas interesē. Skrēju pakaļ, centos apstādināt. Centos panākt. Ieskrēju ūdenī," stāsta vīrietis. 

Vīrieti apskatīja mediķi, bet viņš nebija cietis, vien pamatīgi izmircis.

Foto: Daugavā ieripojusi automašīna

Jau vēstīts, ka otrdienas, 25. marta, vakarā Rīgā, Jezupa Rancāna ielā, Daugavā ieripojusi automašīna. Par to TVNET informēja lasītāji.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšniece Ilze Dāme TVNET pastāstīja, ka izsaukums uz Jezupa Rancāna ielu saņemts plkst. 20.45.

Nepalaid garām!
Uz augšu