/nginx/o/2025/04/28/16806069t1h669e.png)
Raidījuma "Bez tabu" skatītājs aicina izvērtēt kādu internetā publicētu video, kur vairākas personas ar motocikliem izbraukā jūras pludmali un kāpas.
Skatītāja pamanītais video no sociālās tīklošanās platformas "TikTok" gan pagaisis, arī tā publicētāja profils vairs nav atrodams.
Tiesa gan, tā pati vīru kompānija, bet jau bez ķiverēm, iemūžināta citā video, visticamāk, kādā no Latvijas pludmalēm.
Šie un vēl viens tobrīd publiskais video no cita profila saglabāti pirms to izdzēšanas.
Mežkopis Mārcis Vinters bez kautrēšanās "Latvijas Valsts mežu" vārdā video redzamās darbības nodēvē par absolūtu nihilismu.
Arī tiekoties leģendām un nozīmīgiem Latvijas vēstures līkločiem apvītajā Ložmetējkalna apvidū, nākas secināt, ka motorizēto transportlīdzekļu vadītāji nodara būtisku kaitējumu dabai.
Plašāk "Bez tabu" sižetā!