Šodienas redaktors:
Māris Kūrēns
Iesūti ziņu!

VIDEO Traģiskā avārijas pie Ainažiem – parādās pirmās versijas par notikušo (8)

Raksta foto
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" video.

Starp Ainažiem un Salacgrīvu pirmdien, 28. aprīlī, tika bloķēta satiksme, jo divas vieglās automašīnas frontāli ietriecās viena otrā, vēsta raidījums "Degpunktā".

Divas pilnībā sadragātas vieglās automašīnas bloķēja Tallinas šoseju. Viena no tām pēc trieciena ielidojusi grāvī, savukārt otras ceļš apstājies, vēl esot uz asfalta. "Citroen" glābēji nogriezuši jumtu, lai no dzelžiem atbrīvotu tā vadītāju.

Aptuveni septiņus kilometrus garā sastrēgumā nācās stāvēt tiem autovadītājiem, kas brauca no Rīgas puses Igaunijas virzienā. Brauktuve bija nokaisīta abu transportlīdzekļu detaļām.

Policija vēl veiks izmeklēšanu, bet pašlaik pastāv versija, ka kāds no šoferiem iebraucis pretējā braukšanas joslā. Tāpat policija norāda, ka, iespējams, pārsniegts atļautais braukšanas ātrums.

Bojāgājušais ir kāds aptuveni 53 gadus vecs vīrietis, savukārt pie "Cupra" stūres sēdēja aptuveni 30 gadus vecs vīrietis, kurš ar vidēji smagām traumām nogādāts slimnīcā.

Komentāri (8)
Nepalaid garām!
Uz augšu