Finanšu ziņas6. martsAugstas elektroenerģijas un darbaspēka izmaksas. Mazajiem pārtikas ražotājiem ir grūti konkurēt ar importa produktiem
Latvijā21. februārisLatvija pērn no Krievijas importējusi arī gāzes bises, stekus un ierīces peintbola spēlēm (2)
Nozares11. februārisLatvijā no Krievijas un Baltkrievijas importēto preču kopējā vērtība pērn sarukusi par trešdaļu
Nozares5. februārisVolstrītai nospļauties par tirdzniecības kariem. Taču blaknes būs gan tur, gan arī pie mums
Nozares30. janvārisIgaunijā “atmazgāta” Krievijas koksne par 90 miljoniem eiro, ES – par vairāk nekā 1,5 miljardiem (1)
Nozares9. janvārisLatvijā no Krievijas un Baltkrievijas importēto preču kopējā vērtība sarukusi par 28,2%
Nozares2024. gada 1. novembrisPreču piegādes no Eiropas uz Krieviju sarukušas līdz zemākajam līmenim pēdējo 25 gadu laikā (3)
Nozares2024. gada 8. oktobrisLatvija plāno papildināt aizliegto Krievijas un Baltkrievijas pārtikas produktu importa sarakstu (13)
Finanšu ziņas2024. gada 19. jūlijsKrievija, Ukraina un Baltkrievija vairs nav topā: kā pēdējo gadu laikā mainījusies Latvijas ārējā tirdzniecība?
Nozares2024. gada 9. jūlijsLatvija pirmajā pusgadā no Krievijas importēja vairāk graudaugu produktu nekā pirms gada
Komentāri2024. gada 17. jūnijs"Ķīnā ražota problēma": nepatikšanas valsts ekonomikā aizeksportēt nav iespējams
Latvijā2024. gada 26. maijsNoskaties ⟩ "Nekā personīga": Krievijas un Baltkrievijas preču importētāji ar valsts un pašvaldības organizācijām noslēguši 420 miljonus eiro vērtus līgumus (1)
Nozares2024. gada 9. aprīlisEiropas Savienība vienojas par stingrākiem ierobežojumiem Ukrainas lauksaimniecības produktu importam
Viedokļi2024. gada 25. martsEksperts: Vienkāršāk būtu pilnībā apturēt tirdzniecību ar Krieviju un tad lemt par izņēmumiem (9)
Nozares2024. gada 20. martsNo Latvijā izmantotajiem liftiem ap 2500 ir ražoti Baltkrievijā; pilnīga importa aizliegšana varētu sarežģīt to uzturēšanu (4)
Latvijā2024. gada 4. martsSiliņa: Lietuva un Polija arī varētu aizliegt Krievijas un Baltkrievijas lauksaimniecības importu (1)
Latvijā2024. gada 23. februārisPVD pastiprināti kontrolēs preču piegādes no Krievijas un Baltkrievijas
Latvijā2024. gada 22. februārisLikumprojektu par Krievijas lauksaimniecības produktu importa aizliegšanu šodien izskata steidzamības kārtā
Latvijā2024. gada 18. februārisSaeimas komisijā iesniegts likumprojekts Krievijas lauksaimniecības produktu importa aizliegšanai
Internets2024. gada 14. februārisGraudaugu produktu imports no Krievijas pērn Latvijā pieaudzis par 59,9%
Latvijā2024. gada 13. februārisLatvija paaugstinās samaksu par Krievijas lauksaimniecības preču importu ES
Finanšu ziņas2024. gada 9. februārisInfografika ⟩ Latvijas preču eksporta vērtība pērn sarukusi par 11,2%; importa - par 12,5%
Latvijā2024. gada 24. janvārisNOSKATIES ⟩ Siliņa joprojām pārliecināta, ka Latvijai vienai nav jēgas vērsties pret Krievijas graudu importu (12)